Wonderland

18. ledna 2015 v 20:23 | Cindy |  Depkářka
Untitled | via Tumblr

Jednou bych hrozně moc chtěla být na nějakém úžasně klidném místě. Někde kde je ticho, a jenom pofukuje lehký větřík. Kde bych mohla ve vzduchu cítit posekanou trávu, a květiny. A obloha by byla úžasně modrá, a kolem by se zvedaly vysoké zelenavé kopce a já bych jen ležela v trávě a nepřemýšlela. Prostě bych vypla.

Někdy potřebujeme takové "vypnutí" hrozně moc, jen si na to nedokážeme udělat čas, a není ani kde pořádně vypnout. Dnešní svět je tolik uspěchaný, že si nikdo neváží chvilek klidu a ticha. Býváme už tolik navyklí na šílené tempo, že nám odpočinek přijde nežádoucí.

Ráda bych spatřila spoustu krásných míst, v cizích zemích a krajinách. A ráda bych našla místo, kde bych mohla zůstat snad už napořád. Takové to místo, kde se cítíte jako 'zdrogovaní' když to nazvu hodně nepřijatelným výrazem, který ovšem vystihuje co chci říct. Čas jako by zpomalil, všechno je v pořádku, nic po vás nikdo nechce, nic nemusíte, a jste šťastní a spokojení. Můžete odhodit úplně všechno hodně daleko a nejlépe- zapomenout.

Zrovna jsem se s mým kamarádem bavila o tom, jak by bylo příjemné někdy prostě zmizet. Vypařit se jako pára nad hrncem, na nějaký čas. Valí se na mě tolik věcí, jako lavina, a já bych potřebovala ten čas a místo na urovnání rozházených myšlenek. A nejlepší by bylo, aby se po mě nikdo nesháněl. Potřebovala bych utéct do takové Narnie, kde můžete prožít celý život...a pak se vrátit zpátky.

Mám tolik naivních, dětských přání, a zdám se divná, a to i jsem, ale já se jen snažím žít, ne přežívat.

Zkuste to taky.

xx Cindy xx

Je suis venue te dire…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama