Smutná, ale poučená

6. února 2015 v 19:55 | Cindy |  Depkářka
ɪɴғɪɴɪᴛʏ ♕

Pff. Jak shrnout posledních několik dní? Týdnů

Měsíců...

Roků---

Dneska se vlastně nemám špatně. Celý den by byl perfektní, kdyby tomu nechyběla jedna věc. Ta jedna věc, o které jsem dlouho snila, a konečně svou myšlenku začala převádět na činy. Ale převody mi nikdy nešly...a tak to prostě nevyšlo.
Už to bylo na hraně a málem se to zhouplo do sítě plné štěstí, ale zkazila to jedna jediná věc. Mohla jsem být šťastná, mohla jsem k něčemu v budoucnosti vzhlížet, mohla jsem se těšit, ale nevyšlo to.

Chápu okolnosti (zčásti), ale stejně tomu pořád jedna moje část nechce věřit. Nechci tu psát, o co jde, protože potom by všichni jen zírali a říkali si- ta holka je magor.

Nemám ráda falešné naděje. A právě falešnou nadějí jsem byla po celé dva dny naplněná, krásnou falešnou naději. Bohužel se nesplnilo, ale říkám si, že čas mi nedochází.

Navíc jsem se naučila jednu věc. Když něco chcete, a říkáte si- to není možné, to se mi nikdy nesplní- a ani jste to nezkusili splnit, nevzdávejte to. Prostě se nadechňěte a skočte. Zkuste to. Pak budete mít pocit, že jste pro to udělali co nejvíc. Jako já. Nevyšlo to, ale aspoň kousek mě má pocit, že jsem do toho dala co nejvíc.

A navíc vás může překvapit reakce okolí, kterou byste nečekali. Jako mě.

xx Cindy xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wye Wye | E-mail | Web | 7. února 2015 v 14:49 | Reagovat

Celkem by mě zajímalo, o co jde o.o

Mrzí mě, že to nedopadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama