Ječí.

7. dubna 2015 v 18:49 | Cindy |  Depkářka
is not okay...

Vadí mi, když na mě někdo ječí, křičí, zvyšuje hlas, je na mě zlý, nadává mi, říká mi jak jsem nemožná, jak jsem na facku, jak jsem neschopná.

Vadí mi to. Nemám to ráda. Co je tak špatné na tom to pochopit? Moji rodiče na mě ječí a křičí neustále. Kvůli naprostým blbostem. Jsem alergická na křik, doslova. Kdykoliv třeba jen učitelka zvýší hlas, už se mi chce brečet, už mám náběh na paniku a buší mi srdce. Občas někdo pohne rukou jako by mě chtěl udeřit a já instinktivně uhýbám, protože doma lítají facky pořád- od bratra, od rodičů.

Prý jsem drzá. Oni jsou na mě vyloženě hnusní. A nikdo na ně za to nekřičí a nemlátí je. A drzá být nesmím. Lépe řečeno, jsem drzá když mám sluchátka na uších, když přijdu do kuchyně o půl minuty později, když neřeknu věc, kterou by oni měli znát protože jsou přece dospělí.

Všichni na mě vyloženě s**** a pak na mě ještě řvou když kašlu na ně. Neví nic, neví absolutně nic, že se na mě kamarádky vykašlaly, že mi hlava asi praskne od přemýšlení, že nemám sebevědomí a bolí to. Hrozně to bolí a v hrudi mám obrovskou černou díru.

Nesnáším se.

xxCindyxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama