I survived...I guess

30. června 2016 v 8:00 | Cindy |  Depkářka
První rok na střední je za mnou. Neuvěřitelně rychle to uteklo, vážně šílený. Přísahám, včera jsem do té školy teprve šla. Jestli to bude dál pokračovat tímhle tempem, tak je to v háji. Vůbec nevím, kam se chci po střední dát dál.

Byl to divný školní rok. Jeden z nejvíc šílených a nejstresovějších co jsem kdy měla. Nová škola, noví lidé, noví učitelé - 90 % naprosto příšerných - ale zvládla jsem to a koupím si za to dneska odpoledne knížku. Ještě ani nevím jakou, ale rozhodně nějakou skvělou!

Podzim a zima byly asi nejtěžší. Zvykala jsem si na to, že už se musím vážně učit, byla jsem hodně ve stresu co se té školy týče, ale mám vážně skvělé kamarády, takže jsem to nějak přežila. Bylo to ale celkově stejně hodně na nic. Nad hladinou mě držely občasné skvělé dny s kamarády, různé akce a výlety, jinak jsem byla a jsem hrozně smutná a nikdo moc nevypadal, že by si toho všiml, ale co chci, když se pořád směju.

Jaro jsem přežila, psychicky dost špatně, ale co. A teď jsem tady, už třetí den se vracím k tomuhle článku a snažím se ho nějak normálně sepsat, ale nejde to. Každopádně vysvědčení budu ukončovat jenom s dvěma trojkami a jinak mám samé jedničky a tři dvojky. Jsem se sebou vážně spokojená. A jelikož jsou to jenom blbý známky, jsou to poslední, čím se zabývám, ale už se nemůžu dočkat až se bakaláři vymažou.

Včera jsem školu dokonce zapekla. Nechtělo se mi tam a absence už se nám nezapočítávají, takže jsem se na to vykašlala, udělala si ráno lívance a koukala na seriály. Nikdy mi nebylo líp. Dneska už to končí a mám radost, obrovskou radost, cítím úlevu, a depresi z nadcházejícího roku. Ale to je až za dva měsíce. (Čti dvě minuty)

Ale abych nemluvila jen o škole, kterou jsem tedy celkově zvládla docela dobře. Stalo se mi určitě i spoustu pozitivních věcí - začala jsem chodit na tancování, byla jsem v tanečních, poznala jsem nové skvělé lidi, viděla nové filmy, přečetla skvělé knížky, viděla západy slunce, pořád žiju, začala jsem posilovat a výsledky jsou vážně vidět, a mám se ještě určitě na co těšit. Oficiálně mám už smlouvu k brigádě na léto v knihkupectví, takže mám velkou radost! I přes pár ošklivých momentů se najdou i ty skvělé.

Doufám, že i vy ukončujete školní rok s takovou radostí, jako já. Užijte si ty prázdniny, než zase začnou depky ohledně září. A mějte se krásně!

Cindy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama