Život

18. června 2016 v 21:44 | Cindy |  Depkářka


Když si to tak vezmu, poslední čtyři dny byly vážně zvláštní. Dva dny jsem byla úplně hotová, nic mi nešlo, všechno se mi hroutilo, ale další dva dny byly úplně skvělý. Připadala jsem si, že konečně žiju, byly plný energie, která se mnou mlátí ještě teď a úplně bych to vrátila zpátky, ale aspoň vám to trochu přiblížím.

V pátek jsem měla vystoupení s tancováním, kam jsem v únoru začala chodit a bylo to nejlepší dosavadní rozhodnutí v mém životě, protože náš lektor T. je úžasnej člověk (vážně, hodnějšího člověka jsem ještě nepotkala) a protože mě to neskutečně baví. Vystoupení se povedlo, i když jsem měla nervy ohledně toho kolik jsme toho na sobě měly (nebo spíš neměly) a taky jsme to jely na podpatcích, což je ohledně stability taky dost šílený. A teď si všichni myslíte, že jsme tam byly za štětky. Ne úplně. Ale T. byl na trénincích stejně největší štětka z nás všech.

Když jsme se v šatně připravovali, tak byla s T. fakt hrozná sranda, už to nebylo samý "jedeš to moc pomalu, koukej mít lepší výraz, narovnej ty nohy, co ta hlava, výraz!, musíš ze sebe udělat tu štětku sakra, rychlejš rychlejš rychlejš!" - to jen pro představu. Naopak jsme se fakt bavili, T. je prostě skvělej člověk, a jak pronesla moje kamarádka, je to člověk. A jsem vážně ráda, že ho znám. Povedlo se mu odehnat ten stres před vystoupením, pořád nás tam objímal a uklidňoval a rozptyloval a byl z nás potom hrozně nadšenej, takže to mi taky udělalo radost <3

Celkově mi to už teď hrozně chybí, bylo tam spousta skvělých vystoupení a mých kamarádů, ta atmosféra a tolik pozitivní energie mě úplně "uzdravily" z toho stresu dny a týdny předtím ve škole. Připadala jsem si, že vážně žiju. A mrzí mě, že zapomenu všechny ty detaily, ale doufám, že ne. Bylo to vážně něco tak skvělýho!

A dneska jsem se jela podívat na mezinárodní závody v moderní gymnastice <3 Sama ji dělám, ale ne závodně, a ty holky - panebože! Tři hodiny v kuse jsem jenom seděla a pozorovala je, protože byly úplně úžasný! Taky mám radost, že jsme s friendkou šťastně dojely do cizího města, další stressed out výlet, ale o tom příště.

Mějte se krásně,

Cindy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama