Červenec 2016

"Happy happy birthday"

27. července 2016 v 19:00 | Cindy

Dneska je mi 16. Divný, co?

Ale musím říct, že dnešek byl moc fajn a jsem prostě šťastná. Sice jsem ho strávila převážně v práci, ale neskutečně mě to tam baví a jsem tam spokojená a navíc jsem si tam dočetla knížku Kečupová mračna, o obědové pauze jsem si koupila naprosto boží hamburger v Blondie's Burger a odpoledne jsem šla ještě s babi na procházku. A navíc mi spousta kamarádů napsalo krásné zprávy nebo esemesky, což mi neskutečně zvedlo náladu <3

Sice teď ležím v posteli a koukám na videa, a rozhodně neoslavuju na nějaké párty (což bych ale ani psychicky nedala, takže..) ale mám vážně skvělou náladu, SKVĚLOU SKVĚLOU SKVĚLOU. I v práci je to tenhle týden super, není tam vedoucí, která mě pořád buzerovala za maličkosti, protože jsem tam nová, takže mám spoustu důvodů k radosti :))

Navíc dneska bylo hrozně vtipné počasí - bylo krásně a pak přišel takový déšť, že rozmočil úplně všechno a všechny, mě nevyjímaje.

Je to po dlouhý době, kdy jsem na narozky vážně happy, protože většinou jsem jenom smutná, že jsem tady zase o rok dýl a nic jsem pořád nedokázala. Ale dneska je to lepší. Mnohem.

Mějte se krásně, užívejte prázdniny (protože moje narozky jsou bohužel známkou toho, že půlka prázdnin je za námi A NE, NEBUDU O TOM UŽ MLUVIT), a buďte happy <3

Cindy xx

P. S. Napsal mi G. Článek o něm a mně ještě nevyšel, ale brzo bude. Je to hoodně velká část mýho života a sepisuju to už tak dva měsíce. Už bych to mohla dodělat, tak až budu mít zase nějakej deep večer. (Už si umím dělat srandu ze svých nálad. Sranda.)