Květen 2017

den matek

14. května 2017 v 19:09 | Cindy

Na tenhle blog jsem v tomhle roce ještě nezavítala. V posledním článku jsem psala, že chci aby rok 2017 byl zlomový a skvělý a aby mi to všechno vyšlo, a ono se to zatím opravdu daří. Život mě baví, až na občasné přeháňky je mi krásně.

Plním si cíle a i jeden velký sen (POJEDU NA ROK DO FRANCIE, UŽ JE TO OFICIÁLNĚ) a užívám si malých věcí, trávím teď víc času s kamarády a konečně jsem našla lidi, kteří na mě mají pozitivní vliv a v jejichž přítomnosti je to všechno tak nějak jednodušší.

Překonávám se. Dělám věci, o kterých bych si nemyslela že je dělat kdy budu kvůli strachu a úzkosti, ale postupně si posouvám ty hranice dál a dál, a zlepšuje se to. Snažím se myslet pozitivně a i když se pořád bojím budoucnosti, prostě se s tím nějak smiřuju.

Občas je to na hovno, netvrdím že jsem teď nějaká hrozně sluníčková 24/7. Třeba dneska, dneska je Den Matek a já jsem té mojí ani nepopřála, protože na tyhle svátky prostě hrozně zapomínám, a akorát z toho vzešlo spoustu hádek a nepříjemností a špatná nálada a přidalo se k tomu ještě spoustu dalších věcí. A jasně, že mě to zpětně mrzí, ale taky jsem se už naučila nebrat si to všechno k srdci - moje máma mě totiž ráda obviňuje ze všeho možného aby si nepřipadala špatně ona.

Dnešní den prostě není fajn a přitom bych si tak přála aby byl, ale ono to snad zase přejde. Takhle se ke špatným věcem snažím přistupovat a ono to občas i funguje. Ke svýmu špatnýmu chování. Říkám si, ono to přejde.

Cindy